Konya’da Tatillerde Açık Diş Kliniği

Aralık 28, 20220

Konya’da tatillerde açık diş kliniği olarak Dentium şubeleri genellikle çalışma saatleri sabah 09:00 ile akşam 16:00 arasında olmaktadır. Ancak bazı klinikler özel durumlarda daha erken veya daha geç saatlerde de hizmet vermektedirler.

  • Özel diş hekimi klinikleri: Bazı özel diş hekimi klinikleri de bayram ve tatillerde açık olabilir. Bu kliniklerin çalışma saatleri genellikle hasta yoğunlukları veya çalıştıkları bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Özel diş hekimi kliniklerine randevu alınması genellikle daha kolaydır ve bu kliniklerde daha özel hizmetler de verilebilir.

Konya'da Tatillerde Açık Diş Kliniği

Konya’da bayram ve tatillerde bile sizlerin diş sağlığı için hizmet vermeye devam ediyoruz. Özel diş kliniğimizde, tatillerde bile randevu alarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Konya’daki Dentium Meram Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin web sitesinden randevu alarak ya da iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

Varlik 1

Telefon: 0332 323 97 97
Adres: Meram Yeniyol Cad. No : 94
E-posta: info@dentium.com.tr

Sosyal Medya

Bu sosyal bağlantılarda Dentium ‘u ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Hesaplarımızı takip ettiğinizden emin olun.

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

Fibrika

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

bt_bb_section_top_section_coverage_image