İletişim

Tedaviler hakkında merak ettikleriniz ve randevu almak için bizimle iletişime geçip size dönüş yapmamızı bekleyebilirsiniz.
https://dentiummeram.com/wp-content/uploads/2020/04/floater-2.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

0332 323 97 97
08503085085
Hafta İçi : 08:30-18:00
Hafta Sonu : 08:30-14:00

Hastalarımızdan
Yorumlar

Dolgu ve kanal tedavisi yaptırdım . İbrahim Bey çok ilgili tecrübeli ve eli hızlı bir hekim. Birkaç defa da diş temizletmeye gittim çok memnun kaldım . İbrahim Bey’e çok teşekkür ederim.

Sena Dönmez

Diş eti hassasiyeti ve çürük tedavisi için gittim.
Elinin hafifliği, güler yüzlü oluşu becerisi benim ve ailemin uzun yıllardır tek ve vazgeçilmez adresi oldu teşekkürler Dt. Duygu Üzümcü iyiki varsınız.

Ahmet Kara

Muzaffer Beye yirmilik diş çekimi için gittik, öncesinde çekim sonrası karşılaşabileceğimiz durumlardan bahsetti, çekimi hiç hissetmedim, eli gerçekten çok hafif, çekim sonrası da kullanacağımız ilaçları ayrıntılı anlattı.

Fidan Güllü

Plak tedavisi, 5 dolgu ve 1 kanal tedavisi yaptırdım. Zahid Bey ve diğer çalışanlar çok titiz ve özveri ile çalışıyor hiç düşünmeden randevu oluşturun derim. Teşekkürler her şey için.

Özlem İnci

Tedavi sürecinde acı ve ağrı hissetmedim. Kanal tedavisi işlemi de son derece başarılı oldu. Bilgi, beceri ve nezaketi için Özge Hanım’a teşekkür ederim. Uzun süren bir tedavi olmasına rağmen, randevu saatlerine saygı ve becerisini tebrik ederim.

Sezen Yılmaz

Turan Suludere
Turan Suludere
2022-12-01
Tavsiye üzerine M.Zahid Ak bey e müracaat ettim hem eli hafif hem de işçiliğine hayran kaldım herkese tavsiye ederim işinin hakkını verenler Dentium'da 🤌
Sema Bülbül
Sema Bülbül
2022-10-07
Konya’da diş tedavisi ile ilgili konu ne olursa olsun kesinlikle tavsiye edebileceğim yer Dentium kliniktir. Gerek hastalara olan ilgi alakaları tedavi süreci işlerinde bilgililer ve titizlikle çalışıyorlar. Ben Zahit Ak hocamda zirkonyum gülüş tasarımı tedavisi gördüm ve hocamdan da sonuçtan da çok memnun kaldım☺️🙏🏻 Dentium Meram personellerine ve Zahit hocama tekrardan çok teşekkür ediyorum 🌸
Zeliha Selvi Ünal
Zeliha Selvi Ünal
2022-08-24
İki senedir çok memnun kaldığım bir diş hekimi. Kanal tedavisi, dolgu, çene botoksu ve sonuçlar beklentimden daha iyi. Çok titiz ve hijyenik bir ortam içinizde hiç bir endişe kalmıyor. Pratik ve hızlı çözüm odaklilar. Sen derece memnun kaldım ve ilk tavsiye edeceğim yerler arasında. Güzler yüzü, hoşgörüsü ve her zaman beni tatlı dili ile güldüren Türkan hanıma da çok teşekkür ederim. Güler yüzlü ekipleri ile harika bir kurum. Her şey için Muzaffer beye teşekkürler
Fatma Baloglu
Fatma Baloglu
2022-08-20
Tavsiye üzere Doktor Muzaffer Aytac Altındaşdan randevu aldım. Cok cok memnun kaldım. Zirkonyum kaplama yaptırdım. Cok titiz çalışan bir diş hekimi. Muzaffer beyi herkese tavsiye edebilirim. Bizim adresimiz artık belli.
Beyza Altaş
Beyza Altaş
2022-01-11
Konya' da gidebileceğiniz en iyi diş kliniği Zahid Ak Hocamın hem güler yüzü hem de eli hafif olması içinizi rahatlatıyor. Zirkonyum kaplama işlemi yapıldı. Dişlerim çok kötüydü şimdi ise çok memnunum. En güzeli ise dişlerimi saklamadan rahatça gülebiliyorum.😁😁😁
Emin Yasa
Emin Yasa
2021-12-31
Zahid ak hocam bizim ailemizin diş hekimidir. İlgi alakası, güleryüzü ve en önemlisi mesleğinde harika deneyimi ve uzmanlıgı ile diş tedavilerinde üstün başarı sagladıgı defalarca gördüm. Doktorum basarıların devamını dılerim. Saygılarımla
Sezer Yaşa
Sezer Yaşa
2021-12-31
Zahid ak hocam tam anlamiyla işini hakkıyla yapan bir aile diş hekimimiz oldun tanidigim en iyi diş hekimlerinden birisin kendimiz memnun olduğumuz için gözü kapalı herkese de sizi tavsiye etmekteyiz emekleriniz için tşk ederiz
Gulsel Ağargün
Gulsel Ağargün
2021-12-31
Zahit beye 3 tane implant, zirkonyum ve dolgu yaptırdım . Çok konforlu ve eğlenceli geçti. Tertemiz ferah bir klinik profesyonel ekip ve güleryüzlü çalışanlar . Konyanın en iyi diş hastanesi herkese tavsiye ediyorum.

Hekimlerimizden
Randevu Alın


Varlik 1

Telefon: 0332 323 97 97
Adres: Meram Yeniyol Cad. No : 94
E-posta: info@dentium.com.tr

Sosyal Medya

Bu sosyal bağlantılarda Dentium ‘u ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Hesaplarımızı takip ettiğinizden emin olun.

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

Fibrika

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

bt_bb_section_top_section_coverage_image