Estetik Diş Hekimliği

https://dentiummeram.com/wp-content/uploads/2020/04/floater-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
  • Estetik Diş Hekimliği Nedir ?
  • Diş hekimliği alanındaki gelişmeler farklı uzmanlık alanlarının doğmasını sağlamıştır. Estetik diş hekimliği nedir? Estetik diş hekimliği, kişilerin estetik kaygıları doğrultusunda diş, diş eti, çene ve yüz yapılarının birbiri ile uyumuna bakan diş hekimliği uzmanlık alanlarından biridir.
  • Kozmetik diş hekimliği olarak da bilinen estetik diş hekimliğinde amaç dişlerin daha güzel ve hoş görünmesini sağlamaktır. Estetik diş hekimliği uygulamaları da kişiden kişiye değişmektedir. Bazen bir dolgunun değişmesiyle tedavi yapılır bazen de tüm dişlerin görünümü düzeltilebilir. Yani diş, ağız ve yüzde güzel bir gülümse için yapılan işlemler estetik diş hekimliği nedir sorusuna cevap olacaktır. 
  • Estetik Diş Hekimliği Ne Yapar ?
  • Estetik diş hekimliği ya da kozmetik diş hekimliğinde amaç sadece dişlerin daha bakımlı olmasını sağlamak değildir. Hastalar estetik diş hekimliği uygulamaları ile daha sağlıklı bir ağıza da kavuşacaklardır. Estetik diş hekimliği nasıl yapılır? Eski dolguların yenileriyle değiştirilmesi, dişlerin beyazlatılması, dişlerdeki şekil ve diziliş bozukluklarının giderilmesi, diş eti seviyelerinin iyileştirilmesi estetik diş hekimliği uygulamalarındandır.
  • Dişlere yapılacak estetik diş dolgularıyla hastanın gülüşü daha temiz ve daha bakımlı olur. Aşınma sonucu diş boyutlarının kaybedilmesi sebebi ile estetik diş dolgusu yapılabilir.  Diş eksiklikleri için kullanılan implant veya köprü tedavileri de diş estetiği alanına giren konulardandır. 

Hastalarımızdan
Yorumlar

Dolgu ve kanal tedavisi yaptırdım . İbrahim Bey çok ilgili tecrübeli ve eli hızlı bir hekim. Birkaç defa da diş temizletmeye gittim çok memnun kaldım . İbrahim Bey’e çok teşekkür ederim.

Sena Dönmez

Diş eti hassasiyeti ve çürük tedavisi için gittim.
Elinin hafifliği, güler yüzlü oluşu becerisi benim ve ailemin uzun yıllardır tek ve vazgeçilmez adresi oldu teşekkürler Dt. Duygu Üzümcü iyiki varsınız.

Ahmet Kara

Muzaffer Beye yirmilik diş çekimi için gittik, öncesinde çekim sonrası karşılaşabileceğimiz durumlardan bahsetti, çekimi hiç hissetmedim, eli gerçekten çok hafif, çekim sonrası da kullanacağımız ilaçları ayrıntılı anlattı.

Fidan Güllü

Plak tedavisi, 5 dolgu ve 1 kanal tedavisi yaptırdım. Zahid Bey ve diğer çalışanlar çok titiz ve özveri ile çalışıyor hiç düşünmeden randevu oluşturun derim. Teşekkürler her şey için.

Özlem İnci

Tedavi sürecinde acı ve ağrı hissetmedim. Kanal tedavisi işlemi de son derece başarılı oldu. Bilgi, beceri ve nezaketi için Özge Hanım’a teşekkür ederim. Uzun süren bir tedavi olmasına rağmen, randevu saatlerine saygı ve becerisini tebrik ederim.

Sezen Yılmaz

Dentium Meram Polikliniği

Hekimlerimizden
Randevu Alın

İlk muayene veya devam eden muayeneleriniz için buradan randevu oluşturabilirsiniz.
  • Randevunuzu Oluşturunuz
  • Randevu sistemi nasıl işliyor ?

Randevunuzu hekim belirterek oluşturduğunuz zaman, seçtiğiniz hekiminizin müsaitlik durumuna göre randevu saati belirlenip size e-posta veya telefon numaranız ile dönüş sağlanacaktır. Doktor tercihiniz yok ise seçimi boş bırakıp, uygun uzman hekimlerimizin en erken boş randevu saatinde randevunuz oluşturulup size dönüş sağlancaktır.

0332 323 97 97
Hafta İçi : 08:30-18:00
Hafta Sonu : 08:30-14:00

Varlik 1

Telefon: 0332 323 97 97
Adres: Meram Yeniyol Cad. No : 94
E-posta: info@dentium.com.tr

Sosyal Medya

Bu sosyal bağlantılarda Dentium ‘u ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Hesaplarımızı takip ettiğinizden emin olun.

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

Fibrika

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

bt_bb_section_top_section_coverage_image