Konya’da Ağız Sağlığı Hizmetleri Gece Kaça Kadar Açık?

Ocak 2, 20230

Konya’da Ağız Sağlığı Hizmetleri Gece Kaça Kadar Açık?

Konya’da ağız sağlığı hizmetleri akşam saatlerine kadar açık olan özel Dentium Meram diş kliniği, vatandaşların sağlıklı dişlerine ve ağız sağlığına ulaşabilmelerine yardımcı olmak amacıyla hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz, ağrı kesici gibi acil müdahale gereksinimleri olan hastaların ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Akşam saatlerine kadar açık olan özel Dentium Meram diş kliniği, Konya’da yaşayan vatandaşlarımız için büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Özellikle çalışanlar veya okuyan öğrenciler gibi yoğun bir tempoda hayatını sürdüren kişiler için, diş hekimine gitmek için zaman ayırma zorluğu yaşayanlar için de bu hizmet çok değerlidir.

Konya'da Ağız Sağlığı Hizmetleri Gece Kaça Kadar Açık?

 

Akşam saatlerine kadar açık olan özel Dentium Meram diş kliniği, ağız sağlığı konusunda uzman hekimlerimiz tarafından hizmet verilmektedir. hekimlerimiz, diş ve diş eti sağlığı, diş beyazlatma, diş çekme gibi birçok konuda uzmanlaşmış ve güncel bilgiye sahip olup, hastaların sorunlarına çözüm bulmaya yardımcı olmaktadır.

Akşam saatlerine kadar açık olan özel Dentium Meram diş kliniği, ayrıca modern ve yenilikçi yöntemlerle hizmet vermekteyiz. Bu sayede hastaların tedavi süreci daha hızlı ve konforlu bir şekilde tamamlanmaktadır.Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız sitelerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

Varlik 1

Telefon: 0332 323 97 97
Adres: Meram Yeniyol Cad. No : 94
E-posta: info@dentium.com.tr

Sosyal Medya

Bu sosyal bağlantılarda Dentium ‘u ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Hesaplarımızı takip ettiğinizden emin olun.

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

Fibrika

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

bt_bb_section_top_section_coverage_image