Çene Botoksu Konya

Aralık 12, 20220

Konya’da bulunan Dentium Diş Polikliniği olarak, çene botoksu tedavisi de dahil olmak üzere birçok diş hastalığının tedavisini yapmaktayız. Gülüş tasarımı, implant, endodonti, pedodonti ve diş teli gibi hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

çene botoksu
çene botoksu konya

 

Çene botoksu, kırışıklıkların giderilmesi ve ciltteki kasların gevşetilmesi için kullanılan bir tedavidir. Bu tedavi sayesinde cilt daha genç ve daha canlı görünür. Ayrıca çene botoksu, diş etlerinin gerilemesini de durdurarak dişlerin daha sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar.

Dentium Diş Polikliniği olarak, konusunda uzman diş hekimlerimiz tarafından yapılan çene botoksu tedavisinde son teknoloji cihazları kullanılmaktadır. Tedavinin amacı, mümkün olan en iyi sonucu vermek ve hastalarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

çene botoksu konya
çene botoksu konya

Dentium Diş Polikliniği, Konya’da bulunan en iyi diş hastaneleri arasındadır. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu almak için bizi arayabilirsiniz. Böylece diş sağlığınızı koruyarak daha sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

Varlik 1

Telefon: 0332 323 97 97
Adres: Meram Yeniyol Cad. No : 94
E-posta: info@dentium.com.tr

Sosyal Medya

Bu sosyal bağlantılarda Dentium ‘u ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Hesaplarımızı takip ettiğinizden emin olun.

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

Fibrika

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

bt_bb_section_top_section_coverage_image