Konya Porselen Lamina Tedavisi Nasıl Yapılır ?

Ağustos 9, 20230

Porselen lamina tedavisi nasıl yapılır ?

Porselen lamina tedavisi, gülüşünüzün görünümünü iyileştirmek için kullanılabilecek kozmetik bir diş prosedürüdür. Normal porselen kaplamalardan birkaç yönden farklıdır:

 

Porselen lamina dişler üzerinde yapılan kozmetik bir tedavidir.

Porselen lamina dişler üzerinde yapılan kozmetik bir tedavidir. Tıbbi bir prosedür, diş prosedürü veya cerrahi bir prosedür değildir.

  • Porselen lamina klinikte diş hekiminiz tarafından özel yapıştırıcılar ile dişlerinizin ön yüzüne uygulanır.
  • Porselen lamina tedavisi için kullanılan yapıştırıcı, sıcak veya soğuk herhangi bir şey yediğinizde veya içtiğinizde düşmeyecek kadar güçlü olmalıdır.

 

Kaplama benzeri bir bileşimin daha iyi bir görünüm için dişlere yapıştırılmasından oluşur.

Porselen lamina, daha iyi bir görünüm için dişlere yapıştırılan kompozit bir malzemedir. Daha iyi bir görünüm için dişlere yapıştırılan kaplama benzeri bir bileşimden oluşur. Porselen laminalar, dişler arasındaki büyük boşluklar, diş renginin bozulması ve hatta dişlerinizdeki küçük yongalar gibi bazı diş rahatsızlıklarını düzeltmek için de kullanılabilir.

porselen lamina
porselen lamina tedavisi için sitemizden randevu alabilirsiniz .

Diş hekimleri tarafından yapılır: Bu işlem diş hekimleri tarafından yapılır ve tamamlanması bir ila iki ziyaret arasında sürer.

  •  Bu prosedür diş hekimleri tarafından gerçekleştirilir ve tamamlanması bir ila iki ziyaret arasında sürer.
  • Hem üst hem de alt diş setlerinde yapılabilir.

 

Hem üst hem de alt diş setlerinde yapılabilir ve bazı diş rahatsızlıklarını düzeltmek için de kullanılabilir.

Porselen lamina tedavisi diş bozukluklarını düzeltmek için kullanılabilir. Porselen lamina tedavisi hem üst hem de alt diş setlerinde yapılır ve bazı diş rahatsızlıklarını düzeltmek için de kullanılabilir.

 

Porselen lamina tedavisinde kullanılan porselen çok güçlüdür, ancak uygun şekilde bakılmazsa kırılabilir.

Porselen lamina tedavisinde kullanılan porselen çok güçlüdür, ancak uygun şekilde bakılmazsa kırılabilir. Porselen laminalar, dişlerin bir modelini oluşturmak için birbirine bağlanan cam ve seramik malzemelerin bir karışımından oluşur. Bu malzeme diş minesinden daha dayanıklıdır, ancak yine de mümkün olduğunca uzun süre dayanmasını sağlamak için uygun bakıma ihtiyaç duyar.

Diş restorasyonunuzu korumak için düzenli olarak diş fırçaladığınızdan ve diş ipi kullandığınızdan emin olun. Yumuşak bir diş fırçası kullanmalı (ve sert kıllardan kaçınmalısınız) ve manuel fırçalar veya çubuklar gibi geleneksel aletlerle ağzınızın her yerine ulaşmakta zorluk çekiyorsanız elektrikli veya diğer güç destekli bir cihaza geçmelisiniz. Ayrıca, geçtikleri yüzeylerde aşınmaya neden olmadan tüm dişlerin arasına ulaşabilmeleri için uygun boyutta diş ipleri kullanmanız da önemlidir.

Ayrıca diş restorasyonu olan kişiler için özel olarak tasarlanmış ağız ürünlerini seçmelisiniz; bu çeşitler genellikle porseleni gereğinden daha hızlı aşındırabilecek veya sınırlarını anlamayan ancak yine de kullanmayı deneyebilecek tüketiciler tarafından yanlışlıkla yanlış kullanım nedeniyle zaman içinde başka hasarlara neden olabilecek normal markalardan daha az aşındırıcıdır!

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

Varlik 1

Telefon: 0332 323 97 97
Adres: Meram Yeniyol Cad. No : 94
E-posta: info@dentium.com.tr

Sosyal Medya

Bu sosyal bağlantılarda Dentium ‘u ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Hesaplarımızı takip ettiğinizden emin olun.

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

Fibrika

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

bt_bb_section_top_section_coverage_image