Konya Diş Beyazlatma Fiyatları / 2023

Nisan 24, 20230

Konya Diş Beyazlatma Fiyatları 2023

Konya Diş Beyazlatma, Diş Hekimlerimiz başarılı bir beyazlatma için en az 2 seans diş temizliği önermektedir. Yapılacak olan muayene sonucu diş hekimi tarafından belirlenen bir prosedürdür. Ev tipi, ofis tipi olmak üzere çeşitli diş beyazlatma prosedürleri kliniğimiz tarafından hastalara önerilmektedir. Hassas dişler için profesyonel bir diş temizleme seansı uygulanmaktadır.

Diş Beyazlatma Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

Diş beyazlatma fiyatları, diş beyazlatma yönteminine, uygulanma şekline göre değişebilir. Ağız içi diş beyazlatma yöntemleri, ev tipi diş beyazlatma kiti gibi çeşitli yöntemler mevcut. Fiyatlarımız belirlenirken yapılacak işlemin detayları, işlem süresi ve malzeme kalitesi gibi ayrıntılar söz konusudur.

Konya diş beyazlatma
Diş beyazlatma uygulaması için sitemiz üzerinden randevu alabilirsiniz.

İşlem Sonrası Dikkat edilmesi gerekenler?

  • Ağrı ve şişlik: Diş temizliği sonrası çok nadir ağrı ve şişlik olabilir, ancak eğer ağrı çok şiddetli veya şişlik uzun süreli ise, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Dişlerinizi ve diş etlerinizi temiz tutun: Diş temizliği sonrası ağız hijyeni çok önemlidir. Diş fırçası, diş macunu ve diş ipi kullanarak dişlerinizi temizleyin. İhmal etmemeye özen gösteriniz.
  • Ağız bakımını: Hekiminizin verdiği talimatlar doğrultusunda ağız bakımını düzenli olarak yapmalısınız.

Diş Beyazlatma Nedir?

Diş beyazlatma yöntemi, dişlerin mine ve diş kemiği katmanında oluşmakta olan renklerin giderilmesi tedavisi olarak adlandırılmaktadır. Birçok sebeplerden sararan ve siyahlaşan dişlerin rengini, kişisel olarak birkaç ton açmak için kullanılmaktadır. Diş tedavinizin bir hekim tarafından yapılması daha sağlıklıdır.

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

Varlik 1

Telefon: 0332 323 97 97
Adres: Meram Yeniyol Cad. No : 94
E-posta: info@dentium.com.tr

Sosyal Medya

Bu sosyal bağlantılarda Dentium ‘u ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Hesaplarımızı takip ettiğinizden emin olun.

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

Fibrika

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

bt_bb_section_top_section_coverage_image