Empress Diş Kaplama Tedavisi Nasıl Olur ? / Konya

Ocak 7, 20230

Empress Diş Kaplama Tedavisi Nasıl Olur ?

Empress diş kaplama ile;

Bu işlemde, Empress Veneers ve restorasyonlarla bir dişi restore ettirirsiniz. Bu, dişlerinizin görünümünü iyileştirmek ve hasarlı veya çürük dişlerden kurtulmak için yapılır. Restorasyon işlemi iki şekilde yapılabilir:

Her bir dişin üstündeki kuronlar (kronlar) için yeni bir kuron ile yapılabilir veya kaplamalarınız için destek olarak kullanılan diş implantlarının yerleştirilmesiyle yapılabilir.

 

Preslenmiş seramik malzemeden yapılan empress restorasyonlarla estetik diş hekimliği yeni bir boyuta ulaştı. Artık doğal bir diş görünümü elde etmek mümkün.

Empress restorasyon, preslenmiş seramik malzemeden yapılmış estetik bir diş restorasyonudur. Diş yapısına zarar vermeyen ve mükemmel dayanıklılığa sahip olan bu yeni tedavi yöntemi kullanılarak dişlerinizin görünümü önemli ölçüde iyileştirilebilir. Bu da çiğneme veya ısırma kaynaklı herhangi bir sorundan endişe duymadan sağlıklı bir gülümsemeye sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Empress restorasyonlar çürük dişlerin tedavisinde kullanılmakla birlikte, dişler arasındaki boşlukları kapatmak veya doğal renk değişiklikleri arasındaki boşlukları doldurmak için de kullanılabilir, bu da onları kozmetik kaygılarına etkili ve uzun ömürlü bir çözüm isteyen hastalar için ideal hale getirir.

 

Diş yapısına zarar vermeden gülümseme görünümü. Bu restorasyonların dayanıklılığı porselen veya kompozit malzemelerden yapılanlara kıyasla biraz daha yüksektir.

Empress restorasyonlar, porselenden daha dayanıklı olan ve kompozit malzeme kadar sert olmayan preslenmiş seramik malzemeden yapılmıştır. Çürük dişleri, diş kırıklarını tedavi etmek ve dişler arasındaki boşlukları kapatmak için kullanılabilirler.

İşlem sadece 30 dakika sürer ve anestezi gerektirmez. Diş hekimi, Empress restorasyonu için düz bir yüzey oluşturmak üzere dişinizin yüzeyini törpüler ve ardından diş minenize yapışan özel bir simanla yapıştırır. Empress bağlantı malzemesi bu yeni kuronun üzerine yerleştirilerek diş yapısına zarar vermeden doğal görünümlü bir gülümseme görünümü yaratır.

Bu restorasyonların dayanıklılığı porselen veya kompozit malzemelerden yapılanlara göre biraz daha yüksektir.

empress tedavisi , Empress diş kaplama

Empress restorasyonlar hem çürük dişler ve diş kırığı tedavilerinde hem de dişler arasındaki boşlukları kapatmak için kullanılabilir.

Empress restorasyonları hem çürük dişlerin ve diş kırıklarının tedavisinde hem de dişler arasındaki boşlukları kapatmak için kullanılabilir. Empress restorasyonu, doğal dişin tüm yüzeyini kaplayan ince bir porselen kaplamadır, bu da şekil, boyut, gölge ve yapı olarak doğal bir diş gibi görünmesini sağlar.

 

Estetik bir gülümseme için birçok tedavi türü vardır. Bu da onlardan biri!

  • Empress, preslenmiş seramik malzemeden yapılan daha yeni bir diş restorasyonu türüdür.
  • Çürük dişlerin ve diş kırıklarının tedavisinin yanı sıra dişler arasındaki boşlukları kapatmak için de kullanılabilir.
  • Empress malzemesi porselen veya kompozit malzemelerden daha fazla dayanıklılığa sahiptir, ancak altın kadar dayanıklı değildir. Gülüşünüzde 15 yıla kadar dayanabilir!

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

Varlik 1

Telefon: 0332 323 97 97
Adres: Meram Yeniyol Cad. No : 94
E-posta: info@dentium.com.tr

Sosyal Medya

Bu sosyal bağlantılarda Dentium ‘u ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Hesaplarımızı takip ettiğinizden emin olun.

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

Fibrika

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

bt_bb_section_top_section_coverage_image