Diş Köprüsü Nedir ? / Konya Diş Köprüsü Tedavisi

Aralık 17, 20220

Diş köprüleri, bir veya daha fazla dişin eksik olduğu yerleri doldurmak için kullanılan protezlerdir. Diş köprüleri, eksik dişlerin yerini alarak dişler arasındaki boşluğu kapatır ve dişlerin doğal görünümünü ve işlevlerini geri kazandırır. Diş köprüleri, çeşitli malzemelerden yapılabilir, ancak genellikle porselen veya altın gibi metaller kullanılır.

Diş köprüleri, dişlerin eksik olduğu yerleri doldurmak için kullanılır ve bu nedenle çeşitli sebeplerle gerekli olabilir. Örneğin, dişlerin doğal olarak kaybı, dişlerin çürüklüğü veya dişlerin çekilmesi gibi nedenlerle diş köprülerine ihtiyaç duyulabilir. Ayrıca, dişlerin estetik görünümlerini geri kazanmak için de diş köprüleri kullanılabilir.

diş köprüsü
diş köprüsü tedavisi için sitemizden randevu alabilirsiniz .

Diş köprüleri, dişlerin eksik olduğu yerleri doldurmak için kullanılır ve bu nedenle dişler arasındaki boşluğu kapatır. Diş köprüleri, dişlerin doğal görünümünü ve işlevlerini geri kazandırır ve bu nedenle dişlerin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca, diş köprüleri, dişlerin estetik görünümlerini de geri kazandırır ve bu nedenle dişlerin güzel görünümlerini korur.

Diş köprüleri, genellikle porselen veya altın gibi metallerden yapılır ve bu nedenle de dayanıklıdır. Ancak, diş köprüleri de zamanla zayıflayabilir veya hasar görebilir ve bu nedenle de periyodik olarak kontrol edilmesi ve gerektiğinde değiştirilmesi gerekir.

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

Varlik 1

Telefon: 0332 323 97 97
Adres: Meram Yeniyol Cad. No : 94
E-posta: info@dentium.com.tr

Sosyal Medya

Bu sosyal bağlantılarda Dentium ‘u ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Hesaplarımızı takip ettiğinizden emin olun.

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

Fibrika

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.

bt_bb_section_top_section_coverage_image